• Domov

QI POZDRAV!

Preden začnete z ogledom strani, vas vabimo, da začutite stol na katerem sedite.
Poravnajte držo svojega telesa, opazujte izraz na obrazu.
Se lahko sprostite?
Lahko odprete obraz v nežen nasmeh?
Morda vam bo še bolj udobno, če globoko vdihnete in še malce bolj sprostite ob dolgem izdihu.
Krasno!

Vabimo vas, da začnete.

Dobrodošli na strani, kjer lahko več izveste o tem, kako umiriti in uravnotežiti svoje življenje s pomočjo prakticiranja QI TELESNIH VEŠČIN in udejanjanja principov KITAJSKE METAFIZIKE kot so Feng Shui, BaZi in Yi jing. Tukaj boste zvedeli vse o vadbi Tai Qija in Qi gonga, Dao Yin kitajske joge in Daoističnih vaj za ženske. Vse ta starodavne taoistične prakse temeljijo na principih tradicionalne kitajske medicine (TKM), ki vam poleg od zdravja pojočega telesa prinašajo tudi kristalno jasen um in umirjeno Srce.

V Žadu vam učitelji, vaditelji in člani predstavljamo praktične veščine starodavnih naravnih modrosti, ki vam lahko pomagajo pri soočanju z raznolikimi izzivi življenja in spodbujajo vaš vseživljenjski samorazvoj.

»KOT ODLIČEN MORNAR, UPORABITE VETER IZ KATEREKOLI SMERI, DA BI SVOJO LADJO ŽIVLJENJA OHRANILI NA ZAČRTANI POTI ZDRAVJA IN POZITIVNEGA DUHOVNEGA NAPREDKA.«

dovršeni mojster Hua-Ching Ni